Користувачів: 0

Головна » 2017 » Червень » 21 » Про розроблення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки Романського В. Р.
11:59

Новосілко-Опарська сільська рада

миколаївського району Львівської області

14 сесія 7 скликання

рішення

30 травня 2017 року

с. Новосілки-Опарські

154

Відповідно до пункту 3 статті 10, пункту 2 статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року №290 зареєстрованого в міністерстві юстиції України 20.11.2011 р. №1468/20206, пунктів 34, 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заяви Романського Володимира Романовича, жителя с. Ричагів, про надання дозволу на виготовлення детального плану по зміні цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності для обслуговування будівель торгівлі з метою розміщення житлового будинку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розробити детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,1450 га кадастровим номером 4623086000:04:001:0036 з обслуговування будівель торгівлі на будівництво та обслуговування житлового будинку в с. Мала Горожана по вул. Січових стрільців, 52.
  2. Замовником розроблення детального плану території визначити виконком Новосілко-Опарської сільської ради
  3. Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок коштів Романського Володимира Романовича.
  4. Виконкому Новосілко-Опарської сільської ради спільно з відділом містобудування та архітектури Миколаївської РДА оформити завдання на проектування детального плану території, включаючи визначення його меж розроблення, згідно ДБН Б. 1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».
  5. Сільському голові М. Синенько оприлюднити рішення «Про розроблення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки Романського В. Р.» на дошці публічної інформації в с. Мала Горожана.
  6. Розроблений детальний план подати в Новосілко-Опарську сільську раду на предмет громадського обговорення та його затвердження.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань благоустрою і вирішення земельних питань.

Сільський голова М. Синенько

Переглядів: 471 | Додав: Rada | Рейтинг: 0.0/0