Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

8.1.18.  засмічувати водні об'єкти та забруднювати водні ресурси;  
8.1.19.  вчиняти дії, що тягнуть за собою порушення умов благоустрою, пошкодження вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії заборонені цими Правилами та іншими нормативно-правовими актами України.  

9.  Утримання тварин.  

9.1.  Громадяни та суб'єкти господарювання - власники тварин зобов'язані:
9.1.1.  реєструвати тварин в Новосілко-Опарській сільській раді;  
9.1.2.  не допускати утримання собак у місцях загального користування;  
9.1.3.  вигулювати собак виключно на повідку та в наморднику при цьому уникати місць масового скупчення людей, особливо дітей;  
9.1.4.  не допускати забруднення тваринами місць загального користування. У разі забруднення власник зобов'язаний прибрати за своєю твариною;  
9.1.5.  не проводити купання собак в місцях масового відпочинку людей на воді.  
9.2.  Забороняється жорстоке поводження з тваринами та неналежне їх утримання. Таке поводження тягне за собою притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства України.  

10.  Правила розміщення та утримання елементів благоустрою при розміщенні зовнішньої реклами.  

10.1. Рекламні засоби (спеціальні конструкції) розташовуються на підставі дозволів на розміщення зовнішньої реклами, наданих у встановленому порядку Новосілко-Опарською сільською радою.
10.2.  Проведення робіт, пов'язаних з розташуванням (монтажем, реконструкцією, перенесенням, демонтажем) рекламних засобів на території Новосілко-Опарської сільської ради, здійснюється на підставі дозволів на проведення цих робіт у встановленому виконкомом сільської ради порядку.
10.3. Роботи, пов'язані з розташуванням рекламних засобів на території Новосілко-Опарської сільської ради, виконуються з дотриманням правил техніки безпеки, цих Правил, правил проведення робіт в охоронних зонах інженерних мереж із забезпеченням захисту комунікацій під час проведення цих робіт та наглядом представника підприємства, яке експлуатує ці комунікації.
10.4. Роботи, пов'язані з розташуванням рекламних засобів на території Новосілко-Опарської сільської ради, виконуються з обов'язковим відновленням благоустрою місця (території, споруди) у передбачений дозволом строк. Підключення рекламних засобів до існуючих мереж зовнішнього освітлення здійснюється відповідно до вимог, передбачених чинним законодавством.
10.5. У разі проведення робіт, пов'язаних з розташуванням рекламних засобів, на територіях з твердим покриттям (трав'яним покровом) і необхідністю проведення земляних робіт виконується попередня підготовка, яка гарантує максимальне збереження твердого покриття (трав'яного покрову) та необхідну якість його відновлення з використанням аналогічного матеріалу покриття за технологією, яка гарантує його належну якість та відсутність осідання ґрунту.
10.6. Роботи, пов'язані з розташуванням рекламних засобів, вважаються закінченими, якщо проведено відновлення твердого покриття, трав'яного покрову, вивезено зайвий ґрунт, сміття, залишки матеріалів та виконано у повному обсязі інші роботи з відновлення благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради.
10.7. Проведення робіт з розташування рекламного засобу з порушенням визначеного дозволом місця їх проведення (визначеного місця розташування рекламного засобу), в тому числі при короткостроковому розміщенні зовнішньої реклами, тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством, що не звільняє розповсюджувача зовнішньої реклами від відшкодування шкоди, завданої об'єкту благоустрою Новосілко-Опарської, та виконання робіт щодо повного відновлення порушених елементів благоустрою цього об'єкта.
10.8. Великорозмірні рекламні засоби розташовуються відповідно до комплексного плану благоустрою площі, проспекту, вулиці на одному рівні від горизонтальної поверхні ґрунту (дорожнього покриття) та на однаковій відстані від доріг.
10.9. Розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках історії та архітектури і в межах зон охорони таких пам'яток дозволяється за погодженням з органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини. Розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках містобудування та архітектури місцевого значення, а також в межах їх охоронних зон обмежено збереженням зовнішнього вигляду архітектурно-історичних ансамблів.  
10.10.  Рекламні засоби не повинні створювати перешкоди руху пішоходів і транспорту, механізованому прибиранню вулиць, обслуговуванню інженерних мереж і споруд, викошуванню газонів.
10.11. Освітлення зовнішньої реклами повинно бути рівномірним і не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати житлові будинків.
10.12. Освітлення зовнішньої реклами повинно виконуватися енергозберігаючими приладами.
10.13. Рекламні засоби не повинні виступати джерелами шуму, вібрації, світлових, електромагнітних та інших випромінювань чи полів з порушенням діючих санітарних норм.
10.14. Дистанція між великорозмірними рекламними засобами, встановленими вздовж проїзної частини вулиць і доріг, повинна бути не менше двократної відстані між сусідніми опорами контактної мережі (зовнішнього освітлення).
10.15. При розміщенні рекламних засобів поблизу перехресть, біля дорожніх знаків, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування повинна забезпечуватись видимість дорожніх знаків, перехресть, пішохідних переходів, зупинок транспорту загального користування.
10.16. Виносні рекламні засоби розміщуються впритул до фасаду будинку на відстані не більше 2 м від входу і тільки при ширині тротуару (пішохідної доріжки) не менше 2 м та за змістом не повинні замінювати чи дублювати вивіску
10.17. Рекламні засоби, які розташовуються на будинках (у тому числі на дахах) і впритул до них, не повинні вступати у візуальний конфлікт з архітектурою цього будинку та суттєво міняти вигляд їхній фасадів.
10.18. Забороняється розташування рекламних засобів: - на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів; - на територіях пам'яток садово-паркового мистецтва, природних заповідників, парків, на квітниках та деревах;
10.19  Забороняється розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд, на парканах, огорожах, стовпах та деревах.  
10.20  Місця розташування рекламних засобів повинні утримуватися в належному санітарно-технічному стані з забезпеченням їх своєчасного прибирання та впорядкування;  
10.21  Рекламні засоби повинні мати постійне рекламно-інформаційне заповнення.  
10.22  Матеріали, які використовуються при виготовленні усіх типів рекламних засобів, повинні відповідати сучасним вимогам з якості та екологічної безпеки.  
10.23  Фундаменти рекламних засобів повинні бути заглибленими на 15-20 см нижче рівня ґрунту, а у випадку розміщення на поверхні - декоративно оформленими.  
10.24  Рекламні засоби повинні утримуватись у належному технічному стані з забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, заміною пошкоджених рекламних сюжетів, своєчасним оновленням зовнішнього вигляду рекламних засобів та рекламних сюжетів.  
10.25  При заміні рекламного сюжету не припускається розташування автотранспортних засобів на трав'яному покритті.  
10.26  Відповідальність за технічний, естетичний стан рекламних засобів, розміщеної реклами, стан благоустрою місць розташування рекламних засобів несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.  
10.27  Роботи, пов'язані з розташуванням рекламних засобів, без додержання порядку, визначеного виконкомом сільської ради, щодо проведення таких робіт та вимог цих Правил, вважаються незаконними і тягнуть за собою відповідальність згідно з законодавством.  
10.30  Рекламні засоби, які розташовано з порушенням, Правил благоустрою території сільської ради (без дозволів, у разі закінчення терміну дії дозволів - без продовження строку дії, у разі скасування дозволу, з недодержанням визначеної у дозволі конструкції рекламного засобу, недодержання визначеного місця розташування рекламного засобу), а також в інших випадках, визначених у нормативно-правових актах або в договорі про тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, підлягають демонтажу в порядку, встановленому виконкомом сільської ради.  
10.31  Шкода, завдана при розміщенні зовнішньої реклами внаслідок порушення законодавства з благоустрою населених пунктів, підлягає компенсації у встановленому законодавством порядку.  
10.32  Контроль за додержанням Правил благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради при розміщенні зовнішньої реклами здійснюють виконавчий комітет Новосілко-Опарської сільської ради.  

11.  Контроль у сфері благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради.  

11.1.  Контроль у сфері благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради спрямований на забезпечення дотримання всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, приватними підприємцями, громадянами, у тому числі іноземцями та особами без громадянства, вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», цих Правил та інших нормативно-правових актів України.
11.2.  Контроль за станом благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради, виконання цих Правил покладається на постійну комісію з питань  благоустрою та вирішення земельних питьань (голова комісії - Федишин Юлія Михайлівна)  
11.3.  Самоврядний контроль за станом благоустрою здійснюється шляхом:  
11.3.1.  проведення перевірок та складення протоколів в разі виявлення порушень законодавства України з питань благоустрою населених пунктів та Правил благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради;  
11.3.2.  розгляду звернень громадян та суб'єктів господарювання;  
11.3.3.  участі в обговоренні проектів благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради, іншої технічної документації з питань благоустрою і внесення відповідних пропозицій на розгляд виконкому Новосілко-Опарської сільської ради;  
11.3.4.  подання позовів до суду про відшкодування шкоди завданої внаслідок порушення законодавства України з питань благоустрою населених пунктів та Правил благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради.  

12. Відповідальність громадян та юридичних осіб за порушення Правил благоустрою.  

12.1. Невиконання або неналежне виконання передбачених Правилами вимог та обов'язків вважається порушенням цих Правил. За порушення цих Правил винні особи несуть відповідальність встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», цими Правилами, іншими нормативно-правовими актами України.
12.2. допущення порушень не позбавляє винну особу від обов'язку припинення порушення та вчинення дій по відновленню благоустрою. У разі порушення Правил благоустрою винні особи зобов'язані вчинити всі необхідні дії для усунення наслідків такого порушення. Усунення наслідків порушення здійснюється негайно.
12.3. У разі, коли особи або суб'єкти господарювання, винні у порушенні цих Правил, не виконують обов'язок щодо усунення наслідків порушення у встановлений строк, Новосілко-Опарська сільська рада має право здійснити усунення наслідків порушення цих Правил власними силами або шляхом укладення відповідного договору залучити певних третіх осіб. У такому випадку дані особи або суб'єкти господарювання зобов'язані відшкодувати витрати (збитки) понесені Новосілко-Опарською сільською радою у зв'язку з усуненням наслідків порушення вимог цих Правил відповідно до наданого обґрунтованого рахунку на протязі п'яти робочих днів.
12.4. Збитки завдані об'єкту чи елементу благоустрою в результаті порушення законодавства України та цих Правил підлягають відшкодуванню у визначений строк, але не більше п'яти робочих днів.  

13. Порядок внесення змін та доповнень до Правил  

13.1. Зміни та доповнення до Правил вносяться шляхом прийняття відповідного рішення на сесії Новосілко-Опарської сільської ради.
13.2. проект рішення Новосілко-Опарської сільської ради про внесення змін та доповнень до Правил підлягає громадському обговоренню.        

14. Порядок проведення громадського обговорення проекту правил благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради.  

14.1. Громадські обговорення проекту правил благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради проводяться в приміщенні Новосілко-Опарської сільської ради.
14.2. Про дату та час проведення громадського обговорення Новосілко-Опарська сільська рада повідомляє жителів шляхом розміщення оголошення на дошці оголошень Новосілко-Опарської  сільської ради. Правила благоустрою території Новосілко-Опарської сільської ради розроблено на основі положень та вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших нормативно-правових актів України.    

Сільський голова:                                                                                    Е. Яруш


Стор. 1,  2